شناسایی نیازهای فنآورانه صنعت و رفع آن از طریق واحدهای علمی و فنآور

0

 معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شناسایی نیازهای فنآورانه صنعت و رفع آن از طریق واحدهای علمی و فنآور را جزء اولویت و از اقدامات اين سازمان عنوان و برای تسهیل گری در اين ارتباط اعلام آمادگی كرد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، اصغر مصاحب روز سه‌شنبه در نشست بررسی توانمندی‌های دانشگاه صنعتی سهند در حوزه ارتباط با صنعت، با اشاره به تفاهم نامه‌ في‌مابين سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران با صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: اگر واحدهای دانش بنیان در مجموعه خواستار بهره‌مندی از مزایای اين صندوق هستند، ما  آن‌ها را برای استفاده از مزایا و تجهیزات مناسب معرفی می‌کنیم.
 
وی با بیان این‌که نیازهای صنعتی بیشتر به بخش صنعت مربوط می‌شود، گفت: ما در این مسیر کار تسهیل گری را انجام می‌دهیم. اگر بتوانیم از خوشه‌های کسب و کار در کنار این موضوع استفاده کنیم، قطعاً نتایج مطلوب‌تری کسب خواهیم کرد.
 
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران افزود: طی یک ماه آتی رویداد بین المللی در کشور اجرا می‌شود، كه بر اساس آن تا کنون 110 نیاز از صنایع اعلام شده و کارگزاران ما می‌توانند آن‌ها را در این رویداد در اختیار واحدهای علمی قرار دهند.
 
مصاحب اضافه كرد: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران آمادگی لازم را برای همکاری با واحدهای علمی، پژوهشی و فنآوری دانش بنیان در سطح کشور دارد.

Leave A Reply