تبادل تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران

0

تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران منعقد شد.
 به گزارش روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در آئين گشايش دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران كه با رویکرد بومی سازی، توسعه فنآوري و افزایش توان تأمین پایدار از 23 تا 26 دی در برج میلاد تهران برگزار می‌شود، تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران امضاء و مبادله شد.
اين تفاهم نامه همكاري در راستای تحقق برنامه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی و با هدف توسعه تعامل و همکاری بین خریداران، بهره برداران تجهیزات، قطعات و ماشین آلات صنعتی و سازندگان آن‌ها و همچنین تقویت توان رقابت پذیری صنایع کوچک و متوسط فعال در این حوزه منعقد شد.
 استفاده از ظرفیت‌های طرفین به منظور توسعه برنامه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی و استفاده از فرصت‌های بومی سازی و ظرفیت تولید داخل، همکاری در ایجاد بانک‌های اطلاعاتی، اعتبار سنجی و انجام ارزیابی‌های فنی، همکاری در تشکیل شبکه‌های کاری و اجرای برنامه‌های توانمند سازی ذینفعان از اهم محورهای همکاری مشترك در این تفاهم نامه می‌باشد.
 اصغر مصاحب معاون صنايع كوچك سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و محمد کشانی عضو هیأت مدیره انجمن تولید کنندگان فولاد ایران اين تفاهم نامه همکاری را امضاء و مبادله كردند.
 دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران به همت انجمن تولید کنندگان فولاد ایران و با مشارکت تمامی شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی، تأمین کنندگان مطرح داخلی و همچنین با حمایت معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدن ايران، اتاق‌های بازرگانی، صنايع، معادن و كشاورزي ایران و تهران و تشکل‌های زنجیره فولاد از ۲۳ تا ۲۶ دی به مدت ۴ روز در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

Leave A Reply