محصولات خوشه کنجدی استان یزد در نمایشگاه حلال مالزی ارائه شد

0

   

گروه خبر: کنسرسیومی متشکل از 3 شرکت و برند معتبر از فعالان خوشه محصولات کنجدی استان یزد در قالب اخذ غرفه مشترک در نمایشگاه محصولات حلال مالزی(Mihas 2014) حصور یافتند

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد از حضور کنسرسیومی متشکل از 3 شرکت و برند معتبر از فعالان خوشه محصولات کنجدی استان یزد در قالب اخذ غرفه مشترک در نمایشگاه محصولات حلال مالزی(Mihas 2014) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، سید مسعود عظیمی هدف از اجرای این برنامه را ارائه محصولات کنجدی استان یزد در بازارهای کشورهای جنوب شرق اسیا و یافتن مشتریان جدید برای محصولات این خوشه عنوان کرد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه مشترک با سفیر ایران در مالزی گفت: طی جلسه مشترکی که تعدادی از فعالان اقتصادی و اعضای خوشه محصولات کنجدی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی داشتند، راهکارهای حضور پررنگتر شرکتهای ایرانی در بازارهای این کشور بررسی شد.

عظیمی افزود: بازدید هیئتی 20 نفره متشکل از اعضای خوشه محصولات کنجدی استان یزد از نمایشگاه حلال مالزی و همچنین بازدید از یک واحد تولیدی محصولات غذایی در نزدیکی کوالالامپور از دیگر برنامه های این تور صنعتی بود.

گفتنی است: این نمایشگاه از 20 لغایت 23 فروردین ماه سال جاری در کوالالامپور مالزی برگزار شد که بزرگترین و معتبرترین رویداد نمایشگاهی در بحث محصولات غذایی حلال در سطح بین المللی است و هر ساله با حضور کشورهای مطرح در زمینه تولید و صادرات محصولات حلال برگزار می شود

 

Leave A Reply