انتقال واحدهای صنفی تولیدی کفش به شهرک‌های صنفی و صنعتی تهران

0

گروه خبر: اعضای کارگروه راهبردی طرح جامع ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهر تهران و مسئولان اتحادیه‌های فروشندگان و تولیدکنندگان کفش‌های ….

اعضای کارگروه راهبردی طرح جامع ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهر تهران و مسئولان اتحادیه‌های فروشندگان و تولیدکنندگان کفش‌های دست دوز، ماشینی و پلاستیکی از زیرساخت‌های مناطق تالاب بهرام، خاور شهر و شهرک صنعتی قرچک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، در این بازدید که در راستای تصمیمات اتخاذ شده در سیزدهمین نشست کارگروه راهبردی موضوع ماده 21 طرح جامع ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در ارتباط با انتقال صنف تولیدکنندگان کفش دست دوز، ماشینی و پلاستیکی به خارج از محدوده شهر تهران صورت گرفت، مقرر شد با توجه به امکانات موجود در مجتمع‌ها و شهرک‌های صنفی و صنعتی، مکان مناسبی در یکی از مناطق تالاب بهرام، خاور شهر و شهرک صنعتی قرچک جهت استقرار این صنف درنظر گرفته شود.

گفتنی است، انتقال صنف تولیدکنندگان کفش دست دوز، ماشینی و پلاستیکی از شهر تهران، به‌ویژه از منطقه 12 در راستای کاهش مزاحمت‌های شغلی و افزایش ایمنی جهت فعالیت این صنف و همچنین نوسازی بافت فرسوده بازار در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفته است

Leave A Reply