حضور 10 عضو خوشه بسته بندی قزوین در نمایشگاه ” ایران پلاست “

0

تعدادی از واحدهای تولیدی که در زمینه مواد پلیمری عضو خوشه بسته بندی استان قزوین در نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست که در تهران برگزار شده بود شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، حضور 10 عضو فعال  از ذینفعان پلاستیک خوشه و عضو تعاونی پلاستیک استان قزوین که این تعاونی از اعضای خوشه بسته بندی استان می باشد در راستای  دستیابی به راهکارهایی برای تسهیل در رسیدن به مواد اولیه  صنعتگران ، شناسایی توانمندی ها و مشارکت واحدهای صنعتی در زمینه بسته بندی و مواد پلیمری ( پلاستیکی ) در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور فعال داشتند.

در طول برگزاری این نمایشگاه شرکت تعاونی پلاستیک استان در راستای وضعیت تامین مواد اولیه  و مسائل و مشکلات پیش روی و ارائه راهکارهای مناسب این صنعت با اتحادیه سراسری تامین مواد اولیه کشور جلساتی را برگزار کرد.

قابل ذکر است “خوشه صنعتی بسته بندی ” استان قزوین  در حال حاضر بیش از 200 عضو دارد که هفتاد درصد این واحدهای تولیدی را واحدهای پلیمر و پلاستیک تشکیل می دهد و در حمایت از واحدهای تولیدی پلیمرو پلاستیک” تعاونی پیشتازان تأمین نیاز پلاستیک استان قزوین” با 33  نفر عضو تشکیل شده است.

نهمین”نمایشگاه ایران پلاست” بعنوان مهمترین رویداد بین المللی کشور در زمینه محصولات پلیمری موجب اعتلای جایگاه کشورمان درتقویت واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و سربلندی کشورمان درعرصه رقابت جهانی خواهد بود.این نمایشگاه از  3 الی 7 مهرماه سالجاری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

Leave A Reply