نقدینگی و سرمایه درگردش مهمترین دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران است

0

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان ضمن بازدید از خط تولید شرکت کوشش برق اصفهان گفت: نقدینگی و سرمایه درگردش مهمترین دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران است و باید با همکاری و تعامل بانکها و برنامه ریزی صحیح و اصولی ، به صنعت و تولید کشور کمک کنیم .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان ، محمد جعفری فشارکی اظهار داشت: در صدد صدور سند تفکیکی برای تمامی واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرکهای صنعتی هستیم چرا که با دریافت سند، سرمایه گذاران و تولید کنندگان میتوانند از سند مالکیت واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات ، بعنوان ضمانت بانکی استفاده کنند .

جعفری افزود: با کمک به بخش صنعت می توان مشکلات اقتصادی و اشتغال را حل نمود که این مستلزم این می باشد که همه دستگاه های استان به وظایف خود عمل نمایند.

صالحی مدیرعامل شرکت کوشش برق اصفهان نیز در ابتدای جلسه با توضیح اینکه شرکت کوشش برق اصفهان  یکی از شرکت های وابسته به برق منطقه ای اصفهان است، گفت: پس از اجرای اصل 44   قانون اساسی این شرکت از زیر مجموعه برق منطقه ای منفک و پس از واگذاری به شرکت صبا سرانجام در سال 1385 به عنوان یک شرکت سهامی خاص پا به عرصه حیات گذاشت.

وی افزود: مدیریت و رهبری کارآمد سازمان با استعانت از نیروهای کارآزموده و با تجربه و خلاق باعث شد  تا این شرکت در سال 1389 با اخذ تندیس از وزارت کار و امور اجتماعی و اخذ لوح تقدیر از استانداری  اصفهان به عنوان شرکت برتر و نمونه استان اصفهان  به فعالیت های خود در عرصه صنعت کشور ادامه دهد.

مدیرعامل شرکت کوشش برق اصفهان ادامه داد: این شرکت تا بحال اشتغال 200 نفر به صورت مستقیم را فراهم کرده است.

صالحی افزود: این شرکت قصد دارد تا پایان امسال قسمتی از این واحد تولیدی را به شهرک صنعتی نجف آباد2 انتقال دهد و تا پایان سال آینده کل واحد تولیدی را از حاشیه شهر خارج نمایید.

در پایان جلسه جعفری مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان به همراه مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شرکت کوشش برق اصفهان ازنزدیک با فعالیت های این شرکت آشنا شد.

Leave A Reply