برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت که در تاریخ 6 لغایت 8 دی ماه

0

به گزارش خوشه خوشه های کسب و کار، دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت در تاریخ 6 لغایت 8 دی ماه در مرکز همایش های رازی برگزار می شود

این کنفراس در  دو بخش علمی-کاربردی و بخش علمی-پژوهشی با حضور صاحبنظران داخل کشور برگزار می شود. بیش از 20 نفر از اساتید و صاحبنظران ایرانی دانشگاه های خارجی و شرکتهای مشاوره مدیریت بین المللی به ارائه دستاوردهای علمی و حرفه ای خود خواهند پرداخت. این فرصت مناسبی است تا زمینه های ارتباط علمی و حرفه ای بین سازمانهای ایرانی و مراکز علمی و دانشگاهی کشور با اساتید و متخصصان مدیریت ایرانی در خارج از کشور برقرار شود. این کنفرانس به صورت ذیل برگزار می گردد:

   برگزاری کنفرانس در 5 سالن

برنامههای مختلف کنفرانس در یک سالن اصلی و 4 سالن جانبی طبق برنامه­ای که در اختیار شرکت­ کنندگان قرار خواهد گرفت برگزار می‌شود.

سخنرانی اساتید میهمان از دانشگاه‌های داخلی و خارجی

در کنفرانس امسال نیز اساتید بر جسته دانشگاه‌های داخلی وخارجی به ارائه مطالب اختصاصی خود برای کنفرانس مدیریت در قاب سخنرانی‌های کلیدی خواهند پرداخت.

 

·         ارایه مقالات برگزیده

 

پس از انجام ارزیابی و داوری مقالات رسیده به دبیرخانه کنفرانس، تعدادی از این مقالات که توسط کمیته علمی کنفرانس انتخاب شده‌اند، در یکی از سالن‌های کنفرانس ارایه خواهند گردید. در پایان ارایه مقالات، شرکت کنندگان به پرسش و پاسخ در خصوص موارد مطرح شده در مقاله می‌پردازند. علاوه بر مقالات شفاهی تعدادی مقاله نیز به صورت پوستر ارایه خواهد شد.

 


 

 

·         برگزاری کارگاه­ها و سمینارهای آموزشی

 

تعدادی کارگاه و سمینار آموزشی توسط اساتید داخلی و خارجی مدعو در سالن­های کنفراس با موضوعات تخصصی ارایه خواهد گردید.

 

·         نمایشگاه کتب مدیریت

 

در حاشیه کنفرانس نمایشگاه کتب تخصصی مدیریت با حضور ناشران برتر کتب مدیریت برگزار خواهد شد.

 

·         پنل‌ها و میزگردهای تخصصی

 

میزگردهای تخصصی در خصوص مسائل مختلف با حضور مدیران صنایع و صاحبنظران و اساتید دانشگاه­ها برگزار می‌شود از مهمترین‌های ویژگیهای این نشست‌ها پرسش و پاسخ حاضرین می‌باشد.

 

·         مصاحبه‌های حضوری

 

از برنامه‌های ویژه کنفرانس امسال برگزاری مصاحب­های حضوری با مدیران سرشناس و مجرب کشور به صورت حضوری و دریکی از سالن‌های کنفرانس می‌باشد.

 

·         ارایه تجارب مدیریتی موفق سازمان‌های کشور

 

تعدادی از تجارب موفق مدیران که مستند سازی شده است به صورت شفاهی و تعدادی نیز به صورت پوستری ارایه خواهد گردید.

 

 ·         برگزاری نمایشگاه تخصصی

 

در حاشیه کنفرانس نمایشگاه جنبی با هدف برقراری امکان معرفی تجارب دستاورد­ها و توانمندی سازمانها و شرکتها به مخاطبان کنفرانس برگزار خواهد شد .این نمایشگاه در مقیاسی به مساحت 400 متر مربع در محل سالن برگزار می­شود. شرکتها و سازمانهای علاقه­مند برای حضور در نمایشگاه و اختصاص غرفه می­توانند از طریق وب سایت کنفرانس ویا تماس با دبیرخانه کنفرانس اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply