حضور شبکه بازار صمیم خوشه مبل استان قم در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در مسقط – عمان

0

 

به گزارش خوشه های کسب و کار به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم،  طیبی نژاد در این رابطه اظهار داشت: این تور با هماهنگی دفتر توسعه خوشه مبل قم ، اتحادیه صادرکنندگان مبل ایران و شرکت شهرکهای صنعتی صورت گرفت و هدف از حضور در این نمایشگاه ، شناسایی بازار مبل کشور عمان و تعیین نوع مصرف و سلیقه مردم این کشور و همچنین بررسی و ایجاد نمایندگی در عمان و انجام مذاکرات اولیه با طرف های عمانی بود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم افزود: این نمایشگاه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور ایران و مقامات عمانی افتتاح شد و حضور برندها و شرکت های معتبر ایران از جمله: ایران خودرو، مپنا، شرکت های فولاد اصفهان و خوزستان، الکترو استیل، اسنوا، فرش عظیم زاده ، مبل رافل و … یکی از نقاط قوت این نمایشگاه به شمار می آمد.

طیبی نژاد همچنین از استقبال بی نظیر مردم عمان از غرفه و محصولات صمیم خبرداد و خاطر نشان ساخت: استقبال بالای مردم از محصولات صمیم و حضور پرشور آنها نشان از مقبول بودن طراحی و کیفیت محصولات در نظر آنها داشته و فروش کلیه اقلام موجود در غرفه موید این موضوع است.

وی در پایان اظهار داشت: حضور در چنین نمایشگاه هایی می تواند علاوه بر آشنایی با بازارهای هدف موجب توسعه بازار و حضور برندهای مبل استان در بازارهای صادراتی شود .

 

 

 

Leave A Reply