فن بازار طرحی نو در خدمت صنعت

0

   

گروه خبر: فن بازار عبارت است از بازار نظام‌مند معاملات تکنولوژی که خدمات تخصصی و فنی نظیر مشاوره تکنولوژی….

مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی استان اصفهان گفت: فن بازار منطقه‌ای اصفهان آماده همکاری با کلیه متخصصین حقیقی وحقوقی در ارتباط با ثبت اطلاعات این متخصصان ومعرفی صاحبان ایده وسرمایه به آن‌ ها می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی استان اصفهان با اشاره به فعالیت‌ فن بازار در استان اصفهان اظهار کرد: فن بازار عبارت است از بازار نظام‌مند معاملات تکنولوژی که خدمات تخصصی و فنی نظیر مشاوره تکنولوژی، خدمات اطلاعات، کمک به پروژه‌ها با حمایت دولت، کمک در توسعه قابلیت تحقیق و توسعه، مطالعات امکان سنجی تکنولوژی‌ها و محصولات، ارزیابی بازار تکنولوژی و… ارائه می‌نماید.

وی ادامه داد: در این بازار فروشندگان فناوری فرصت می‌یابند تا ایده‌ها و دانش فنی خود را در معرض نمایش گذاشته و اقدام به بازاریابی برای طرح‌های خود کنند، از طرفی این امکان وجود دارد که متقاضیان فناوری تقاضا و نیازهای خود را اعلام کرده و ارتباط دو سویه برقرار می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به تکالیف مندرج در ماده 17 برنامه پنجم توسعه در خصوص حمایت از ایجاد و توسعه بورس ایده و بازار فناوری، شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با مشارکت پارک فناوری پردیس و تحت نظارت شبکه فن بازار ملی ایران؛ اقدام به ایجاد فن بازار منطقه‌ای استان اصفهان به عنوان مرجع اطلاعات فناوری در استان اصفهان کرد.

وی با بیان این‌که هدف اصلی از ایجاد این مرکز، ایجاد و مدیریت بازار فن‌آوری در استان و ارتباط با سایر بازارهای فناوری در سطح دیگر استان‌ها است تصریح کرد: فن بازار شامل سه بخش مجازی، فیزیکی و پشتیبانی است.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان با اشاره به این‌که بخش مجازی شامل ابزارهای رسانه‌ای است که وظیفه اطلاع رسانی در مورد فناوری‌های تولید شده در سطح استان را بر عهده دارد بیان کرد: بخش فیزیکی فن بازار شامل برگزاری نشست‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی و تورهای صنعتی و حضور در نمایشگاه‌های مختلف می‌باشد.

وی خاطرنشان ساخت: بخش پشتیبان فن بازار نیز شامل شبکه همکاران، متخصصین، نخبگان، صنعتگران و اشخاص حقیقی و حقوقی که در کار خود متخصص شناخته می‌شوند است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با اعلام این‌که به تازگی در جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی حضور فعالی داشتیم ذکر کرد: فن بازار منطقه‌ای اصفهان آماده همکاری با کلیه متخصصین حقیقی و حقوقی در ارتباط با ثبت اطلاعات این متخصصان و معرفی صاحبان ایده و سرمایه به آن‌ها می‌باشد

 

 

Leave A Reply