سومين همايش صنعت چوب استان قم برگزار می شود

0

 

به گزارش خوشه های کسب و کار و به نقل از روابط عمومی شركت شهرک های صنعتی استان قم، روح الله ابراهیمی با اشاره به اهداف برگزاری این همايش اظهار داشت: استان قم با داشتن بيش از 4000 واحد توليدی در رسته های مختلف چوب و اشتغالزايی مستقيم بيش از 20000 نفر، دومين قطب توليد مبلمان و مصنوعات چوبی كشور می باشد؛ اما اين ظرفيت آنچنان كه بايد و شايد مورد توجه واقع نشده است، لذا برگزاری همايش، در كنار ايجاد فضايی برای تبادل انديشه و همفكری بين بخش خصوصی و دولتی، می تواند به معرفی هر چه بهتر خوشه مبلمان قم كمک نمايد.

مدير عامل شركت شهركهای صنعتي قم همچنین تقدير از پیشکسوتانو منتخبين صنعت چوب استان را از دیگر اهداف برگزاری سومین همايش چوب دانست و افزود: با توجه به وجود فعالان با تجربه و با سابقه در اين حوزه در قم، امسال نيز مانند گذشته از تعدادی از آنان تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی با اشاره به برخی از مسایل و مشکلات موجود در صنعت چوب استان، افزود: طرح این مسایل با مسوولان قم توسط توليدكنندگان از دیگر اهداف مدنظر برگزاری این همايش به شمار می رود.

ايشان همچنين افزود: صنعت چوب در کنار صنایع دیگری همچون كفش ماشيني، فرش دستباف، سوهان و چاپ و نشر از جمله عوامل و محرک های رشد و توسعه در این استان به شمار می روند.

Leave A Reply