شرکت شهرکهای صنعتی استان قم در نخستین جشنواره برترین های صنعت بسته بندی حضور یافت

0

 نخستین جشنواره برترین ها در صنعت بسته بندی در سالن میثاق مصلای تهران برگزار  و محصولات برتر در صنعت بسته بندی واحدهای صنعتی استان قم  در این نمایشگاه عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم،مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره برترین های صنعت بسته بندی کشور با حضور دکتر سید ابریشمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و پرفسور آلفرد کیت پیرسون دبیرکل سازمان جهانی بسته بندی WPO ، برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم،‌ ضمن بازدید از نمایشگاه و حضور در غرفه شرکت شهرکهای صنعتی قم عرضه محصولات تولیدی واحدهای صنعتی در این نمایشگاه را بسیار ارزشمند دانست و گفت: حضور در  عرصه نمایشگاهی باعث تبادل تجربیات و همچنین ایجاد ابتکار و  رشد خلاقیت در صنعت بسته بندی شده و   زمینه ساز پیشرفت دو چندان در صنعت بسته بندی واحدهای صنعتی است.

  طیبی نژاد خاطر نشان کرد: پیشرفت صنعت بسته بندی در کنار ارتقای کیفیت محصولات، زمینه افزایش روز افزون صادرات و افزایش تولید ناخالص ملی در کشور می شود.

گفتنی است مدیرعامل شرکت شهر کهای صنعتی قم به همراه تعدادی از فعالین خوشه های صنعتی استان قم در این جشنواره حضور یافته و از بخشهای مختلف نمایشگاه بازدید کردند.

جشنواره برترین های صنعت بسته بندی کشور با رویکرد توسعه پایدار با حضور حدود 270 شرکت از 31 استان و 70 شرکت در بخش های تجاری و بیش از 200 شرکت در حوزه عرضه بسته بندی محصول و کالا به صورت مستقیم در حال برگزاری است.

Leave A Reply