برگزاری جشنواره مردمی «ساخت ایران»

0

دبیر کنگره ملی اقتصاد مقاومتی در این باره گفت: در جشنواره «ساخت ایران» فیلم‌ها و عکس‌های ثبت شده مردم با گوشی‌های موبایل یا دوربین‌های غیرحرفه‌‌ای از موضوع‌های اعلامی حول محور اقتصاد مقاومتی، گردآوری شده و پس از داوری از آثار برتر تقدیر می‌شود.
 
به گفته مجید قبادی‌فرد، «ساخت ایران» یکی از برنامه‌های جنبی جنبش ملی اقتصاد مقاومتی است که با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه اقتصاد مقاومتی، ترویج الگوهای درست مصرف و تشویق صاحبان ایده در این حوزه برگزار می‌شود.
 
آثار این جشنواره، فیلم‌ها و عکس‌های آماتور مردمی با موضوع کاربرد رهنمودهای اقتصاد مقاومتی در زندگی روزمره، الگو‌های صحیح مصرف، خودداری از مصرف‌گرایی، حفظ منابع حیاتی و مصرف کالای ایرانی است.
 
براساس این گزارش علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند با استفاده از موبایل یا دوربین غیرحرفه‌ای، موضوع مورد نظر خود را در قالب فیلم یا عکس تهیه کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود به پایگاه الکترونیکی این کنگره با آدرس www. e-moghavemati. ir مراجعه کنند.
 
قبادی‌فرد ادامه داد: آثار ارسالی به دبیرخانه داوری شده و هم‌زمان با برگزاری مراسم جایزه ملی اقتصاد مقاومتی از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل می‌آید.
 
 کنگره ملی اقتصاد مقاومتی، در راستای آغاز برنامه‌ای همه‌جانبه و با هدف اجرا و اشاعه الگوی اقتصاد مقاومتی و ایجاد بستری برای ترویـج تجربیات علمی و عملی آن، دهم و یازدهم اسفندماه سال جاری با همکاری و حمایت دانشگاه‌های علامه طباطبایی، الزهرا (س) و امام صادق (ع)، مرکز مطالعات راهبردی وزارت کشور، پژوهشگاه فرهنگ و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری تهران، اندیشکده میثاق و 10 نهاد و مرکز دیگر فعال در حوزه اقتصاد مقاومتی در محل سالن اصلی کتابخانه ملی، واقع در بزرگراه حقانی برگـزار می‌شود

Leave A Reply