شرکت صنعتگران و تولیدکنندگان سیستان و بلوچستان در نمایشگاه بین‌المللی صنعتی روسیه

0

غلامعلی گنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: نمایشگاههای بین‌المللی می‌توانند در توسعه تجارت خارجی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تاثیرگذاری ایفا نمایند.
 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: نمایشگاه بین‌المللی صنعتی روسیه (اینوپروم) که از اهمیت بسیاری برخوردار است در تاریخ 21 تا 24 تیرماه در روسیه برگزار می‌گردد.
 وی افزود: این نمایشگاه که از اهمیت ویژه‌ای برای شرکتهای ایرانی برخوردار است و بر اساس تاکید مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت، پاویون کشورمان در نمایشگاه یاد شده به نحو شایسته ای ایجاد می‌شود.
 گنجعلی تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی روسیه در سال 2015 با مشارکت 600 شرکت از 95 کشور جهان در بخشهای، اتوماسیون صنعتی، ماشین سازی، فناوریهای شهرها، تولید قطعات ماشین سازی، فناوریهای انرژی، فناوریها و تجهیزات برای پردازش مواد برگزار گردیده است.
 وی ضمن تاکید بر اهم الزامات برای پی ریزی یک اقتصاد مقاومتی با رویکرد برون گرا(رقابت پذیر)گفت: شرکت در این گونه نمایشگاهها و تعامل سازنده در زمینه تجارت با دنیا به جهت متنوع سازی بازارهای هدف صادراتی و افزایش سهم در بازارهای هدف نقش بسزایی را در تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا می‌نماید.
گنجعلی افزود: متقاضیان شرکت در این نمایشگاه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای حضور در نمایشگاه به آدرسwww.innoprom.com   مراجعه نمایند.

Leave A Reply