اعزام هیات تجاری خوشه موادغذایی استان کرمانشاه به سلیمانیه عراق

0

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه گفت: تعدادی از تجار و مدیران واحدهای تولیدی – صنعتی کشور در حوزه مواد غذایی در قالب تور صنعتی به سلیمانیه عراق اعزام شدند.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه، بیژن کردستانی تصریح کرد: با توجه به انتخاب این شرکت بعنوان مجری و استان معین توسط سازمان متبوع، تعدادی از منتخبان خوشه مواد غذایی کشور از جمله نمایندگان خوشه لبنی و نان برنجی کرمانشاه با هدف بازاریابی و معرفی محصولات تولیدی ضمن دیدار با استاندار سلیمانیه و نایب رئیس اتاق بازرگانی سلیمانیه، جلساتی با تعدادی از تجار و بازرگانان مرتبط و متناظر برگزار کردند.
 
کردستانی با اشاره به هم مرز بودن کرمانشاه با کشور عراق تاکید کرد: بازار کشور عراق و بخصوص اقیلم کردستان عراق دارای ظرفیت های بسیار خوبی جهت توسعه صادرات واحدهای صنعتی است و استان کرمانشاه از زیرساختهای لازم جهت توسعه صادرات برخوردار است.  
 
وی تاکید کرد: استان کرمانشاه نزدیک به 330 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد و از طرفی وجود مرز خسروی و پرویز خان در این استان موقعیت ویژه ای را برای توسعه صادرات کشور از این استان می دهد.
 
گفتنی است که در تور صنعتی مذکور تعداد 20 نفر از تجار و مدیران واحدهای صنعتی – تولیدی حضور داشتند.

Leave A Reply