تفاهم نامه همکاری فن بازار منطقه ای قزوین امضاء شد

0

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: در راستای همکاریهای مشترک در زمینه های علمی و تحقیقات کاربردی فی مابین فن بازار منطقه ای شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین و استفاده بهینه از ظرفیت‏ها، امکانات و توانایی‏های علمی و فنی موجود استان تفاهم نامه فی مابین امضاء شد.
 
بنابرگزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، "حمیدرضاخانپور" با اشاره به اهداف این تفاهم نامه گفت: برگزاری سمینارهای مشترک در حوزه فناوری – کارکردهای فن بازار و ترغیب اعضا به عضویت در سامانه فن بازار منطقه ای – همکاری مشترک در نشست‌های ترویجی برای جامعه هدف و تبادل تجربیات استفاده از ظرفیت بالقوه اساتید – کمک به بازاریابی و فروش محصولات دارای فناوری، همکاری مشترک در زمینه ی جذب منابع و اعتبارات استانی، مردمی در راستای حمایت از طرح ها و پروژه های کاربردی و توسعه ای و… از جمله اهداف این تفاهم نامه است.
 
وی با اشاره به رویکرد فن بازار منطقه ای افزود: فن بازار منطقه ای قزوین جزء مهمترین فن بازار کشور است که با هدف بستر مناسب برای ایجاد و توسعه مبادلات و تعاملات در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی و شبکه سازی و تحت پوشش قرار دادن کلیه اطلاعات و اخبار در حوزه های عرضه و تقاضای فناوری تشکیل شده است.
 
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین تعهدات فن بازار منطقه ای قزوین را در خصوص تفاهم نامه گفت: برخورداری طرح هایی معرفی شده از سوی بسیج به سامانه فن بازار از امتیاز و تخفیف قانونی لازم جهت تجاری سازی، معرفی نخبگان و اختراع آنها به واحدهای صنعتی حمایت مالی از دوره های آموزشی، سمینارها و نشست های برگزار شده فیمابین وکمک به انتقال فناوری طرح های معرفی شده ازطرف بسیج به فن بازار را می توان برشمرد.
 
قابل ذکر است دفتر فن بازار منطقه ای قزوین جهت بستر مبادلات فناوری برای عرضه و تقاضای فناوری  واحدهای صنعتی و تولیدی در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی کاسپین راه اندازی و به بهره برداری رسیده بود.
 
این تفاهم نامه با حضور حسین قدیانی ریاست بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور و توسط ابراهیم حق وردیلو رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفن آوری سپاه صاحب الامر استان قزوین و حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین امضاء و برای اجراء ابلاغ گردید.

Leave A Reply