کتاب کارآفرینان و هنرمندان منتخب صنعت مبلمان قم رونمایی شد

0

‌طی مراسمی با حضور کارآفرینان و هنرمندان صنعت مبلمان و چوب استان قم کتاب کارآفرینان این صنعت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی قم، طیبی نژاد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام حزن و اندوه بانوی گرامی اسلام فاطمه زهرا (س) گفت: مجموعه همکاران ما در شرکت شهرکهای صنعتی استان قم در تلاشند تا به عنوان تسهیل کننده در خدمت صنعتگران محترم در عرصه اقتصادی باشند.

وی فعالیت 4000 واحد کارگاهی در رشته چوب و مبلمان را در استان قم حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: صنعت چوب و مبلمان قم قدمت و ریشه ای کهن در گذشته استان قم دارد و و تلاش کارآفرینان در این صنعت جای تقدیر داشته و باید از آن به شایستگی تجلیل کرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم ، کار علمی را لازمه پیشرفت و توسعه دانست و بیان داشت:صاحبان حرفه چوب و مبلمان باید توأمان با ایجاد بسترسازی و فرآهم آوردن خاستگاه مشتریان در جهت تولید ملزومات چوبی و مبلمان حرکت کند.

وی همچنین تهیه و تدوین کتاب کارآفرینان و هنرمندان صنعت مبلمان و چوب استان قم را که حاصل زحمات معاونت صنایع کوچک شرکت و عامل توسعه خوشه مبلمان و چوب استان می باشد را مورد تقدیر قرار داد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعت استان قم همچنین سرمایه گذاری چند میلیاردی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم در احداث شهرک صنعتی قنوات بعنوان اولین شهرک تخصصی چوب کشور را بسیار مهم و سودمند دانست و گفت: امروز شهرک صنعتی ثامن الائمه بعنوان یک الگو در میان شهرکهای صنفی تخصصی کشور مطرح بوده و این بعنوان یک فرصت در اختیار صنعتگران چوب استان قم است.

طیبی نژاد ،از ایجاد فروشگاه مرکزی تخصصی چوب و مبلمان در شهرک صنعتی ثامن الائمه (قنوات) خبر داد و گفت: عرضه محصولات چوبی استان قم در کنار واحدهای تولیدی بسیار سودمند بوده و این مهم می تواند توان رقابتی واحدها را افزایش داده و در جهت شناسایی و رفع نیاز مشتری مؤثر باشد.

همچنین در ادامه این مراسم امیر ولی ، عامل توسعه خوشه مبلمان و چوب استان قم نیز طی سخنانی گزارشی از اقدامات انجام شده در تدوین کتاب کارآفرینان و هنرمندان منتخب صنعت مبلمان قم ارائه کرد.

در ادامه علی صفایی ،‌رئیس اتحادیه درودگران نیز ضمن تشکر از حمایت های شرکت شهرکهای صنعتی استان قم در فعالیتهای صنعتی چوب و مبلمان استان قم خواستار ایجاد موزه ای جهت نگهداری آثار چوبی و مبل استان قم شد.

گفتنی است در پایان این مراسم ، کارآفرینان برتر صنعت مبلمان و چوب استان قم مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

نمایشگاه خوشه صنعتی گل و گیاه مازندران در کارخانه سایپا برگزار شد.

Leave A Reply